Janne Leinonen

Janne Leinonen
Myynti / Projektit / Tuotteet

045 7845 0810
janne@innoventum.fi
skype: janneleinonen

Antti Kanes

Antti Kanes
Webcasting / Hosting / Framework

045 7845 0830
antti@innoventum.fi



Elsa Pehkonen
Project Specialist

elsa@innoventum.fi

Riina Korhonen

Riina Korhonen
EU-projektisihteeri

riina@innoventum.fi

Postiosoite

Innoventum Oy
Juhonkuja 7 
80260 Joensuu

Y-tunnus 2233841-6

 

Tiedustelut: info@innoventum.fi

Laskutus:

Laskutusasioihin liittyvissä kysymyksissä voit ottaa meihin yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen laskutus@innoventum.fi

 

Joensuu

Janne Leinonen
Toimitusjohtaja
045 7845 0810
janne.leinonen@innoventum.fi

 

Helsinki ja Etelä-Karjala

Antti Kanes
Järjestelmäarkkitehti
045 7845 0830
antti.kanes@innoventum.fi